• 4.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 5.jpg

Damskie klasyczne

article thumbnailSzukasz ciekawej biżuterii, która jednocześnie łączyłaby w sobie funkcję użyteczną i subtelną elegancję? Może warto zastanowić się nad zegarkiem szwajcarskiej Firmy Tissot. Numer katalogowy tego...

Męskie elektroniczne

article thumbnailDla miłośników sportu firma Tissot przygotowała męski zegarek Quickster Football o numerze katalogowym T095.449.17.057.01. Zegarek posiada kwarcowy mechanizm, jest zasilany baterią, jednak...

Damskie elektroniczne

More in

zegarki tissot - damskie i męskie

Tissot damski T057.310.16.057.00 EVERYTIME

T057.310.16.057.00

 

 

Jeżeli szukasz klasycznego, eleganckiego zegarka, który pomoże Tobie w zaakcentowaniu własnego stylu to zachęcamy do zakupu czasomierza firmy Tissot.

Zegarek posiada numer katalogowy T057.310.16.057.00 EVERYTIME T0573101605700. Zegarek został wykonany ze stali szlachetnej o wysokiej jakości, stali, która odporna jest na korozję oraz nie daje uczuleń. Zaletą materiału, z którego został wykonany zegarek jest to, iż nie pokryto go żadną dodatkową powłoką, w związku z tym zegarek można polerować nadając mu nieustannie piękny wygląd.

Szkiełko zegarka wykonane zostało z wysokiej, jakości szkła szafirowego, które jest oporne na zarysowania. Koperta zegarka ma bardzo interesujący kwadratowy kształt. Wymiary kopert to 24 mm w pionie i 24 mm w poziomie. Elegancki wygląd zegarek zyskuje również dzięki czarnemu paskowi wykonanemu z wysokiej klasy cielęcej skóry. Użyta do wyrobu zegarka skóra nie powoduje stanów zapalnych czy tez uczuleń. Delikatność zegarka akcentują różne oznaczenia na tarczy.

Godziny zaznaczone zostały naprzemiennie za pomocą cyfr i indeksów. Na tarczy zegarka umieszczono również datownik wskazujący numer dnia miesiąca. Zegarek ma wbudowany mechanizm kwarcowy. Producent podkreśla, ze żywotność baterii wynosi od 2 - 3 lat. Zegarek jest odporny na drobne zachlapania, jednak należy go zdjąć podczas kąpieli czy też nurkowania. Wszystkie produkty Firmy Tissot posiadają dwuletnią gwarancję od chwili zakupu.

Czasomierz idealnie nadaje się na prezent dla kobiet ceniących sobie elegancję i szyk.

Najnowsze

Losowe